Nechtové štúdio NAIL BAR

BRATISLAVA -  Avion Shopping park
SENEC - OD TECO

onúkame kvalitnú, odbornú a komplexnú starostlivosť o vaše ruky:
- manikúra (klasická, mokrá, japonská, francúzska, wellness)
- parafínový zábal na ruky a nohy
- permanentné lakovanie a gélová manikúra

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL      
Pôsobením rôznych škodlivých vplyvov,či už chemických alebo mechanických,dochádza k narušeniu prírodného ochranného filmu pokožky a následne k nadmernému  vysušeniu rúk. Parafínový  vosk je vhodný na vaše ruky v letnom aj zimnom období. Obsahuje kolagén, vitamíny, bieliaci extrakt, zabraňuje tvorbe vrások a ma liečebný charakter. Veľmi dobre udržuje teplotu a tým dochádza k zlepšeniu krvného obehu. Póry pokožky sa pôsobením tepla otvoria a výživné látky lepšie preniknú do pokožky a tým si pokožka lepšie udržuje hydratáciu a  pôsobí zdravším dojmom, je hladká. Parafínový zábal je vhodné aplikovať hneď po gélovej modelácii alebo po manikúre (PRED LAKOVANÍM)
Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna a hodvábna pokožka,  ale dôjde aj k uvoľneniu bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia. Prevádza sa samostatne, najlepšie výsledky sú v kombinacii s peelingom a masážou.
KLASICKÁ MANIKÚRA  – určená pre dámy a dievčatá
Pre regeneráciu nechtov a pokožky rúk. Manikérka nanesie zmäkčovač  kožtičky  Avoplex Exfol.Treatment do nechtového valu, postupne začne  čistiť a upravovať nechty pilníkom do tvaru a dĺžky ako si praje  zákazníčka. Keď je kožička dostatočne zmäkčená  zatlačí ju pusherom,  nechtový val zbaví všetkých nečistôt. Následne sa nechty leštia. Na  záver sa na upravený necht nanesie výživný olejček Avoplex Nail &  Cuticle Oil  O.P.I., ktorý sa jemne vmasíruje do nechtu a nechtového  valu, necht sa zafixuje výživným lakom, ktorý určíme podľa kvality  nechtov, alebo nalakuje podľa želania zákazníčky. Do rúk sa na záver  vmasíruje výživné hydratačné mlieko AVOPLEX LOTION
PÁNSKA MANIKÚRA
Pre regeneráciu nechtov a pokožky rúk. Manikérka nanesie zmäkčovač   Avoplex Exfol Treatment do nechtového valu, postupne začne čistiť a  upravovať nechty pilní kom do tvaru a dĺžky ako si praje zákazník. Keď  je kožička dostatočne zmäkčená  zatlačí ju pusherom, nechtový val zbaví  všetkých nečistôt. Následne sa nechty trojfázovo leštia. Na záver sa na  upravený necht nanesie výživný olejček Avoplex Nail & Cuticle Oil O.P.I.,  ktorý sa jemne vmasíruje do nechtu a nechtového valu. Do rúk sa na záver  vmasíruje výživné hydratačné mlieko AVOPLEX LOTION. 
DETSKÁ „BABY“ MANIKÚRA
Mnohí rodičia manikúru pre najmenších podceňujú, avšak detská manikúra  má dnes svoje opodstatnenie, tak ako i klasická pre dospelých.  Častokrát je detská kožička zarastená až do nechtu, nechty zle  ostrihané, čo spôsobuje, že zarastajú do kože, alebo sa vytvárajú  na  nej bolestivé zádery, a preto je vhodné aspoň raz za mesiac absolvovať   detskú manikúru. Pre regeneráciu detských nechtov a kožtičky v okolí  nechtu, manikérka nanesie zmäkčovač kožtičky Avoplex Exfoliating  Treatment do nechtového valu, postupne začne čistiť a upravovať nechty  pilníkom do tvaru a dĺžky. Keď je kožtička dostatočne zmäkčená zatlačí  ju jemne pusherom, nechtový val zbaví všetkých nečistôt. Následne sa  nechty jemne preleštia. Na záver sa na upravený nechtík  nanesie výživný  olejček Avoplex Nail & Cuticle Oil O.P.I, ktorý sa jemne masíruje do  nechtu a nechtového valu. Podľa želania zákazníka malým slečnám aj  lakujeme „baby dizajn“. Do rúk sa na záver vmasíruje výživné hydratačné  mlieko AVOPLEX LOTION. 
JAPONSKÁ MANIKÚRA
Japonská manikúra P-SHINE je špeciálna metóda úpravy nechtov pomocou  pravého včelieho vosku. Zbaví nechty lámania a štiepenia, dodá im  zrkadlový lesk a pružnosť, spevní nechtovú platničku. Súčasne aj  prekrví nechty a zabezpečí  ich zdravý rast. Necht sa nepredlžuje,  je prirodzený, môže sa lakovať a vydrží pokiaľ necht nevyrastie. Tento  spôsob ošetrenia je vhodný ako pre ženy tak i pre mužov pre  vypestovanie krásnych zdravých nechtov. Do rúk sa na záver vmasíruje  výživné hydratačné mlieko AVOPLEX LOTION. 

 ZDOBENIE NECHTOV
Nazývané odborne „Nail Art”, v mnohých prípadoch ide naozaj o umenie,  pretože nechtová dizajnérka alebo manikérka, maľovaním, štrasovými  kamienkami, nálepkami, pierkami, ako i kombináciou všetkých týchto  pomôcok a doplnkov, vytvorí na nechtoch doslovne neopakovateľné  „umelecké dielo”.

FRANCÚZKA MANIKÚRA
Francúzska manikúra sa v dnešnej dobe stala vskutku módnou záležitosťou. Ide o módny trend,  ktorý prekonal viac módnych období a je stále veľmi aktuálny. Voľné  špičky nechtov sú kontrastne bielo nalakované.

MODELOVANIE GÉLOVÝCH NECHTOV
Umelé predĺženie gélovým systémom MICROBOND O.P.I., alebo PRO NAIL. Je to služba, ponúkajúca možnosť mať krásne, stále upravené a samozrejme aj dlhé nechty všetkým, ktorým to príroda nedopriala, a tým, ktorí si nevedia  rady so starostlivosťou o svoje nechty, prípadne na ňu nemajú čas. Pri  modelovaní nechtov sa nechty pomocou špeciálneho modelovacieho  materiálu – gélu, predĺžia do požadovanej dĺžky a vytvarujú do želaného  tvaru, pričom takto umelo predĺžené nechty sú 20-30 krát pevnejšie a  odolnejšie oproti prírodným a lakovanie na  takýchto nechtoch vydrží  bez opätovného prelakovania a úpravy niekoľko týždňov. Do rúk sa na  záver vmasíruje výživné hydratačné mlieko AVOPLEX LOTION.
GÉLOVÁ SPEVŇUJÚCA VRSTVA (Potiahnutie vlastných nechtov)
Spevnenie svojich prirodzených nechtov gélovým systémom MICROBOND O.P.I. bez použitia umelého typu.
Pracujeme s kvalitnou americkou značkou ., ktorá je už 30 rokov svetovou špičkou nechtovej kozmetiky. S týmto môžete mať istotu, že Vašim nechtom a nohám  doprajete ten najvyšší luxus. Dajte Vašim rukám a nohám nový vzhľad. Objavte kvalitu a jedinečné vlastnosti modelovacích gélov MICROBOND SYSTEM a lakov O.P.I., pri ktorých Vás zaujme nielen kvalita, ale aj neuveriteľne široká škála farebných odtieňov.
 
  úvod o nás služby novinky cenník kontakt
     
soc_sietete_manikura_pedikura